Harta
Office: +40 742 089 242
Piese şi acesorii: +40 742 283 339 
E-mail: contact@mccormick-apan.ro
Adresa: Brăila, DN 22B, km 4.5 

ECHIPA APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS

Suntem încântaţi să te cunoaştem. Ne face plăcere să-ţi oferim asistenţă în domeniul echipamentelor agricole

 
gigi cristea

Sorin Dobrotă
Director executiv
Head Office
+40740052246 
sorin.dobrota@apan.ro

ana maria stanciu

Ana Maria Movileanu
Asistent manager
Head Office
+40742089242 
anamaria.movileanu@apan.ro

lili pavel

Lili Pavel
Consilier Marketing
Head Office
+40 741072997 
lili.pavel@apan.ro

 
liviu brinzila

Liviu Brînzilă
Consilier Vânzări
Iaşi, Botoşani, Vaslui
+40748230052 
liviu.brinzila@apan.ro 

daniel dudau

Daniel Dudău
Consilier Vânzări
Brăila, Vrancea
+40747024763 
daniel.dudau@apan.ro

man
Bercaru Flavius
Consilier Vânzări
Constanţa
+40 757087787
flavius.bercaru@apan.ro
gigi cristea

Gigi Cristea
Consilier Vânzări
Tulcea, Constanţa
+40 748885213 
gigi.cristea@apan.ro

robert parvu

Robert Pîrvu
Consilier Vânzări
Călăraşi, Ialomiţa
+40751058137 
robert.pirvu@apan.ro 

liviu pantofaru

Liviu Pantofaru
Consilier Vânzări
Neamţ, Bacău, Suceava
+40 756101625 
liviu.pantofaru@apan.ro

coman claudiu gabriel

Coman Claudiu Gabriel
Consilier Vânzări
Buzau, Prahova , Brasov
+40 751220290
claudiu.coman@apan.ro

anghel catalin

Anghel Catalin
Consilier Vânzări
Galati
+40 742017974
catalin.anghel@apan.ro

cosmin preda

Cosmin Preda
Director Regional
Olt, Teleorman, Arges, Dolj
+40751237156 
cosmin.preda@apan.ro 

man

Ionel Florin Adrian 
Consilier Vanzari
Olt, Dolj, Mehedinti , Valcea
+40751170624 
adrian.ionel@apan.ro

man

Dobrinoiu Ioan
Specialist Viticultura

+40 756062268
ioan.dobrinoiu@apan.ro

man

Vasile Constantin
Consilier Vânzări
Tulcea
+40 742281639  
constantin.vasile@apan.ro

milea-lucian

Milea Lucian
Specialist Pomicultura si Viticultura
Vrancea
+4 0755 086643
lucian.milea@apan.ro

milea-lucian

Tanczos Lorand
Consilier Vânzări
Covasna, Harghita
+4 0751 050072 
lorand.tanczos@apan.ro

popa nicolae gabriel

Popa Nicolae Gabriel
Consilier de vanzari
Ialomita , Calarasi
0747047993
gabriel.popa@apan.ro